KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325529
nr 1432 5529
K du Puy, Vinterlandskap med stuga. Signerad. Olja på duk, 35x52, yttermått inklusive ram: 46x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:03:39
22/11 17:14:17
100 kr
22/11 17:58:19